Opublikowany: sob, Gru 2nd, 2017

Mikołajkowe granie rozpoczęte

Salezjańskie Centrum Sportowe kolejny raz zorganizowało Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Dziś rozpoczęły się zawody ogólnopolskie dla grup z rocznika 2008.

W hali Regionalnego Centrum Sportowego przy ulicy K.E.N. W Lubinie rozpoczęły się zmagania, w których bierze udział osiem drużyn. Nie zabrakło teamów z całego regionu, w tym port Projekt Legnica, Miedź Legnica, JTS Jawor, Szprotavia Szprotawa, Konfeks Legnica, Zagłębie Lubin, Akademia Żaczek Lubin, SCS Amico Lubin – Jak co roku turniej cieszy się dużym zainteresowaniem z czego my jako organizatorzy bardzo się cieszymy. Dla młodych zawodników jest to możliwość zarówno zabawy, jak i zdrowej sportowej rywalizacji. W żadnym z meczów emocji nie brakuje – mówi Przemysław Ziarnik, trener SCS Amico Lubin.

Kolejne turnieje odbywać się będą od środy do soboty. 6 grudnia młodych piłkarzy czekają zawody w roczniku 2007 w hali „Balon”, 7 grudnia zagrają zawodnicy o rok młodsi. 8 grudnia w hali przy SP 9 w Lubinie zmierzą się gracze z rocznika 2010, a w sobotę 9 grudnia turniej rozegrany będzie w aż czterech kategoriach.

W niedzielę 11 grudnia o godzinie13:00 SCS Amico Lubin zaprasza wszystkich zawodników do Kościoła Najświętszego Serca Pana Ejzusa przy ul. Prusa na rozdanie paczek przez św.Mikołaja oraz na spotkanie opłatkowe dla rodziców i sympatyków SCS Amico Lubin.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..