Opublikowany: śr, Gru 6th, 2017

Mikołajki z RCS-em

6 grudnia 2017r. z okazji Mikołajek Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie zaprasza dzieci do wzięcia udziału w pierwszej imprezie z cyklu „Sportowa Gwiazdka”.

Każdego roku RCS przygotowuje cykl imprez sportowych w okresie okołoświątecznym, z myślą o najmłodszych. W ofercie znajdują się m.in.: spotkanie ze Świętym Mikołajem na lodowisku, mikołajkowe zawody pływackie, gwiazdkowy turniej halowej piłki nożnej, zajęcia na ściance wspinaczkowej czy zabawy na kręgielni.

W środę 6 grudnia o godz. 18:00 czekają na wszystkich chętnych Gry i zabawy z Mikołajem na lodowisku – impreza skierowana dla dzieci i młodzieży w różnym wieku zorganizowana na torze do jazdy szybkiej na lodowiska przy ul. Sikorskiego 1. Liczne konkurencje sportowe i zabawy prowadzone będą przez…. Świętego Mikołaja, który poczęstuje uczesnitków słodyczami.

Zaplanowano liczne konkurencje:

Konkursy i slalom między tyczkami

Prowadzenie krążka kijem hokejowym slalomem

Strzał na bramkę

Jazda przez hula hop

Korowód za Św. Mikołajem

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają jedynie koszt wypożyczenia łyżew czyli 5zł.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..