Opublikowany: czw, Gru 6th, 2018

Mikołaj czekał na przedszkolaki (FOTO)

Do Miejskiego Przedszkola nr 14 w Legnicy maluchy, w tym nawet największe śpiochy, spieszyły dziś, z uśmiechem na ustach. Nic dziwnego, skoro od wczesnego ranka czekał tam na nich Święty Mikołaj. – To już nasza tradycja, która trwa od przeszło dekady – zdradzają przedszkolanki.

Przygotowania do tegorocznych imienin św. Mikołaja ruszyły znacznie wcześniej. Przedszkolaki musiały przygotować dla sympatycznego gościa laurki, otrzymały też specjalne zaproszenia. A o tym, że wizyta się udała można było się przekonać już z daleka. Budynek placówki był okolicznościowo przystrojony, drogę wskazywały maluchom pomocnicy Mikołaja. Ten czekał na dzieci już od 6 rano. Jak usłyszeliśmy od zdeterminowanego świętego – paczkę otrzyma dziś każde dziecko, nawet te spóźnione.

Wydarzenie, które rozpoczyna się jeszcze przed świtem to już tradycja w przedszkolu przy ul. Kubusia Puchatka. W operację angażują się niemal wszyscy pracownicy placówki. I choć wymaga to wysiłku i poświęcenia, nikt nie miał dziś kwaśnej miny.

– Nagrodą są dla nas zawsze uśmiechy dzieci, które same obdarowują Mikołaja, by później otrzymać prezent – przekonuje dyrektor Olga Wasylik.

Na maluchów, które już odebrały podarunki czekał też słodki poczęstunek. Taki początek dnia gwarantuje, że uśmiechy z twarzy dzieci nie znikną przez najbliższe godziny.

.

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..