Opublikowany: śr, Mar 13th, 2019

W mieszkaniu trzymał 2,5 kg narkotyków (FOTO)

Ponad 13 tysięcy porcji handlowych narkotyków znaleźli policjanci w mieszkaniu 36-letniego mieszkańca Jawora. Mężczyzna został już zatrzymany, a najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do dziesięciu lat więzienia. 

Jaworscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wspólnie z kolegami z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu pojawili się u 36-letniego mieszkańca Jawora po tym, jak ustalili, że może posiadać w swoim mieszkaniu środki odurzające. Podejrzenia mundurowych okazały się słuszne. Zatrzymany ukrywał znaczne ilości marihuany, metamfetaminy i amfetaminy.

– Zabezpieczone łącznie narkotyki to 13340 porcji handlowych, które już nigdy nie trafią na rynek. 36-latek usłyszał już zarzuty. Decyzją sadu został aresztowany na okres trzech miesięcy – informuje komisarz Łukasz Kubiś, oficer prasowy KPP w Jaworze.

Zabezpieczone narkotyki to 10 tys. porcji marihuany, 2,36 tys. porcji metamfetaminy oraz ponad tysiąc porcji amfetaminy.

Przypomnijmy, że zarówno posiadanie znacznej ilości narkotyków, jak i handel środkami odurzającymi zagrożony jest karą do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

.

Fot. KPP w Jaworze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..