Dwa miesiące do PNL Cup! Wolnych miejsc coraz mniej!

Do trzeciej edycji turnieju Piłkarskie Niższe Ligi Cup pozostało już niewiele ponad dwa miesiące. Przypomnijmy, że impreza odbędzie się w dniach 21-22 lipca 2018 roku na boiskach Regionalnego Centrum Sportowego i ZZPD Górnika Lubin. – Jesteśmy już praktycznie gotowi do zorganizowania turnieju. – mówi Adam Michalik, koordynator PNL Cup.

Twórcy telewizyjnego programu już po raz trzeci podjęli się organizacji zawodów, które w naszym regionie cieszą się coraz większą popularnością. Wszystko wskazuje na to, że tym razem do Lubina przyjedzie rekordowa liczba zespołów. – Jesteśmy coraz bliżej zakończenia zapisów. Pozostało nam tylko kilka wolnych miejsc, więc wszystkich, którzy wciąż zwlekają zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z nami. – mówi Radosław Salamon, organizator zawodów. Z zapisem na turniej warto pośpieszyć się także z innego powodu, bo przypomnijmy, że tylko do końca maja opłata wpisowe wynosi 200 złotych a później zostanie podwyższona.

Organizatorzy w tym roku zdecydowanie podwyższyli poprzeczkę, jeśli chodzi o nagrody przygotowane dla drużyn. Prawdziwym hitem z całą pewnością będzie możliwość odbycia profesjonalnego treningu pod okiem Mariusza Lewandowskiego. – Postaramy się zrobić jakiś fajny trening dla zwycięskiego klubu. Zapraszam serdecznie ale taryfy ulgowej nie będzie, także niech oni popatrzą jak zawodnicy ciężko trenują w pierwszym zespole. – podkreśla szkoleniowiec KGHM Zagłębia.

Poza gratyfikacją w postaci treningu pod okiem wybitnego reprezentanta Polski na zwycięzcę III edycji PNL Cup czekać będą także nagrody ufundowane przez markę Saller. Wśród nich nagroda główna, którą będzie voucher o wysokości 3 000 złotych do wykorzystania na sprzęt sportowy. – Od początku jesteśmy wierni tej inicjatywie i cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tym projekcie. Jak co roku wspólnie staramy się rozwijać, więc w tym roku zdecydowanie podwyższyliśmy nagrody, które można w nim zdobyć. – mówi Dominik Łysak, oficjalny dystrybutor marki Saller w Polsce.

Przypomnijmy, że w turnieju mogą uczestniczyć drużyny na co dzień rywalizujące w ramach rozgrywek prowadzonych przez Okręgowe Związki Piłki Nożnej. Tym razem zagrają one jednak sześcioosobową odmianę. Podobnie jak przed rokiem tak i tym razem patronat nad rozgrywkami objął Polski Związek Piłki Nożnej. Na zawody obowiązuje opłata wpisowa. Aktualnie wynosi ona 200 złotych przy wpłacie do 31 maja 2018 roku, a w przypadku niezapełnienia miejsc w turnieju do tego momentu od 1 czerwca wzrośnie ona o 50 złotych. – Zainteresowanie tegoroczną edycją jest naprawdę spore a liczba miejsc ograniczona, więc zachęcamy wszystkie kluby do jak najszybszego podjęcia decyzji o udziale w zawodach. Dopiero uiszczenie opłaty wpisowej zapewni udział zespołu w lipcowych zawodach. – kończy Adam Michalik.

Regulamin obowiązujący na turnieju przeczytać tutaj: Regulamin PNL Cup 2018

Dane do wpłaty wpisowego:

Regionalne Centrum Sportowe Sp. z o.o.

ul. Odrodzenia 28b

59 – 300 Lubin

NIP 692-22-85-089

BANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGO nr 13 1130 1033 0018 8163 6120 0001

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..