Opublikowany: pon, Cze 10th, 2019

Tylko miesiąc do najważniejszego festiwalu muzyki lat 90.!

Skład trzeciej edycji Cuprum Hits Festival przedstawia się interesująco – wśród 14 artystów wystąpią między innymi: DJ Bobo, którego niemalże każdy singiel okazał się hitem oraz Lena Katina z rosyjskiego duetu t.A.T.u!

W Polsce o t.A.T.u było głośno dzięki piosence „Nas nie dogoniat”, która szturmem zdobyła nasze listy przebojów. Od tego czasu minęło kilkanaście lat, ale rudowłosa wokalistka po dziś dzień ma rzesze fanów w naszym kraju.

– Dostajemy wiele wiadomości z podziękowaniami za jej sprowadzenie na festiwal. Wybór Leny jako jednej z artystki z pewnością nie należy do sztampowych – mówi Adam Pisarski, organizator Cuprum Hits Festival.

Przekrój zespołów jest bogaty, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas dwóch dni na festiwalu wystąpi 14 artystów – zobacz, jak przedstawia się line up.

Co oprócz koncertów przygotowali organizatorzy? Festiwal jest dedykowany dla rodzin z dziećmi, dlatego nie zabraknie między innymi dmuchańców, wesołego miasteczka, strefy fitness oraz punktów animacyjnych.

Z atrakcji będzie można korzystać w sobotę i niedzielę od godziny 15:00. Wszystko to już 13 – 14 lipca na lotnisku w Lubinie.

Kliknij poniżej, żeby zobaczyć przedsmak pierwszego dnia Cuprum Hits Festival:

… i zapowiedź drugiego dnia Cuprum Hits Festival:

Tak mocny skład zapewni prawdziwy klimat tamtych lat i masę niezapomnianych wspomnień! Bilety od 39 zł na stronie organizatora i www.kupbilet24.pl

Podziel się
Tagi

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..