Opublikowany: pt, Mar 9th, 2018

Miedziowi podejmą Wybrzeże

Piłkarze ręczni Zagłębia Lubin w 26. serii PGNiG Superligi Mężczyzn podejmować będą Wybrzeże Gdańsk. Lubinianie będą chcieli zrewanżować się za przegraną w wyjazdowym meczu w Gdańsku. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 15:30 w hali RCS-u w Lubinie.

Naprzeciw siebie staną drużyny o podobnych potencjałach. Zagłębie zajmuje piąte miejsce w grupie granatowej, Wybrzeże piąte w grupie pomarańczowej, miedziowi zgromadzili 37 punktów, gdańszczanie tylko o jeden mniej. Wybrzeże ma szanse na zajęcie czwartego miejsca w swojej grupie, Zagłębie raczej pozostanie na pozycji piątej.

Lubinianie w sobotę będą chcieli zrewanżować się za przegraną w wyjazdowym meczu w Gdańsku, mało tego podopieczni Bartłomieja Jaszki i Jarosława Hipnera chcą przełamać złą passę meczów z Wybrzeżem, z którym nie punktowali w pięciu kolejnych spotkaniach.

Podczas sobotnich meczów w hali RCS-u kibice będą wspierać Fundację Rak’n’Roll, która od 9 lat zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej oraz poprawia jakość życia chorych na raka. Rak’n’Roll przełamuje tabu związane z podejściem do raka, zaraża pozytywną energią. Tworzy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Dzięki Rak’n’Rollowi chorzy żyją dobrze, godnie, szczęśliwie, pomimo raka. Nie ma Rak’n’Rolla bez procentów. Przekaż 1% podatku na przejście przez raka.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..