Opublikowany: pt, Paź 5th, 2018

Miedziowe podejmą Niebieskie

KPR Ruch Chorzów będzie przeciwnikiem Metraco Zagłębia Lubin w piątej kolejce PGNiG Superligi Kobiet. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 15:30 w hali RCS-u w Lubinie.

Lubinianki po przerwie będą chciały kontynuować znakomitą passę, jaką mają od początku sezonu. Podopieczne Bożeny Karkut idą jak burza i mają na swoim koncie cztery ligowe zwycięstwa, a także dwie wygrane w Pucharze EHF. Miedziowe są na szczycie tabeli, a po piątej kolejce zamierzają dopisać do swojego dorobku kolejne trzy punkty.

Ruch z pewnością nie podda się bez walki, ale to lubinianki są zdecydowanym faworytem. Niebieskie w czterech meczach punktowały tylko raz, pokonując u siebie Piotrcovię Piotrków Trybunalski. Trzeba jednak przyznać, że chorzowianki miały na rozpisce wymagających rywali, jak Koszalin, Lublin i Kobierzyce.

Bilety:
http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1191

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..