Opublikowany: czw, Lis 30th, 2017

Miedź jedzie do Turcji

Przynajmniej dziewięć meczów rozegrają podopieczni Dominika Nowaka w ramach przygotowań do przyszłorocznych rozgrywek Nice I Ligi. Pierwszym sprawdzianem dla legniczan będzie udział w turnieju Amber Cup, a ostatnim – mecze kontrolne na zgrupowaniu w Turcji. Wśród rywali są m.in. Arka Gdynia i FC Hradec Kralove.

Jesienną rundę I-ligowych rozgrywek kibice Miedzi zapamiętają dobrze. Ich ulubieńcy pod wodzą nowego trenera zaczęli grać efektowniej i efektywniej, tracąc przed zimową przerwą zaledwie trzy punkty do miejsca premiowanego awansem. Jak zamierzają przygotować się do drugiej części sezonu? Wiadomo już, że ekipa z Orła Białego zostanie w mieście do 3 grudnia. Później piłkarze wyjadą na urlopy, by jeszcze 10 grudnia reprezentacja pierwszej drużyny wzięła udział w charytatywnym turnieju w Legnicy.

– Na czas urlopów każdy zawodnik dostanie indywidualną rozpiskę treningową do zrealizowania oraz zalecenia dietetyczne. Do zajęć drużyna wróci 6 stycznia i zagra w turnieju halowym Amber Cup – zapowiada Tomasz Brusiło, rzecznik prasowy Miedzi.

Trzy dni później zawodnicy mają się stawić na kontrolnych badaniach motorycznych i wydolnościowych. To będzie oficjalne rozpoczęcie przygotowań, po którym przyjdzie czas na treningi i sparingi. Ostatnim akcentem ma być zagraniczne zgrupowanie (12-23 lutego). Pierwsza drużyna wyjedzie do Turcji, by pracować nad formą w ośrodku Gold City, w pobliżu Alanyi. Na zielonych boiskach legniczanie zmierzą się z trzema rywalami, by po powrocie do Polski wyczekiwać pierwszego spotkania o punkty w roku 2018. Przypomnijmy, że rywalem będzie Odra Opole (3 marca).

Plan Miedzi na zimową przerwę w I-ligowych rozgrywkach (6 stycznia – 23 lutego 2018 r.):
6.01 – początek przygotowań
7.01 – udział w turnieju halowym Amber Cup
9-10.01 – badania motoryczne i wydolnościowe w Legnicy
13.01 – sparing z Arką Gdynia
20.01 – sparing (rywal do ustalenia)
27.01 – sparing z GKS Katowice
31.01 – sparing (rywal do ustalenia)
3.02 – sparing z Rakowem Częstochowa
9.02 – sparing z FC Hradec Kralove
12-23.02 – zgrupowanie w Turcji
3.03 – mecz ligowy z Odrą Opole

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..