Opublikowany: nie, Wrz 2nd, 2018

Mercedes rekrutuje do IT

Fot. archiwum

7 września firma Mercedes-Benz Manufacturing Poland zaprasza na dzień otwarty wszystkich, których interesuje praca w dziale Digital & IT budowanej właśnie jaworskiej fabryki silników. Będzie można porozmawiać z przedstawicielami spółki na temat zatrudnienia i posłuchać ciekawych prelekcji.

Otwarcie fabryki planowane jest na czerwiec 2019. Do tego czasu firma zamierza zatrudnić i wyszkolić pracowników odpowiedzialnych za wprowadzanie, utrzymanie i rozwijanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych w zakładzie.

– Do rozmów o zawodowej przyszłości w Dziale Digital & IT Production zapraszamy wszystkich, które chcą związać swoją przyszłość z nowymi technologiami: zarówno doświadczonych ekspertów, absolwentów i studentów ostatnich lat kierunków technicznych, jak i osoby, które dopiero wchodzą na rynek pracy lub szukają pomysłu na zawodową karierę. Oferujemy przysposobienie do zawodu i szkolenia pod okiem ekspertów Daimlera. – mówi Harry Slobodic, szef działu Digital & IT.

Dzień Otwarty odbędzie się 7 września w godz. 12.00-18.00 w lobby biurowca Letia Business Center w Legnicy. Na zainteresowanych czekają eksperci Mercedes-Benz Manufacturing Poland oraz znani influencerzy z branży IT.

Gościem specjalnym spotkania będzie Paweł Pilarczyk, założyciel i redaktor naczelny portalu PCLab.pl, który opowie m.in. o digitalizacji, sztucznej inteligencji i robotyce oraz ich wpływie na przyszłość produkcji i branży motoryzacyjnej.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..