Opublikowany: pt, Paź 12th, 2018

Medale na złoty jubileusz

Każda z czterech par, które pojawiły się na uroczystości, miała w zanadrzu sporo do opowiedzenia. W końcu spędzili ze sobą ponad pół wieku razem. W imieniu prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej burmistrz Krystian Kosztyła odznaczył Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie mieszkańców gminy Ścinawa.

Złote gody świętowało sześć małżeństw: Anna i Stanisław Bialikowie, Małgorzata i Czesław Bryłowie, Władysława i Władysław Chirowscy, Danuta i Jan Zwaryczowie, Zofia i Józef Cichutowie oraz Czesława i Jan Szwatowie. Na uroczystość, do Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie przybyły pierwsze cztery pary.

– To piękny jubileusz, jesteście wzorami do naśladowania dla mieszkańców gminy, za co bardzo Wam dziękuję! Razem przechodzicie przez życie, wspólnie radzicie sobie z problemami i stawiacie im czoła. Serdecznie Wam gratuluję, życzę zdrowia i kolejnych lat w zgodzie – mówił burmistrz Kosztyła.

Po oficjalnej części uroczystości „złoci małżonkowie”, w towarzystwie najbliższych i przy akompaniamencie Zespołu Folklorystycznego Ziemi Ścinawskiej, celebrowali piękne jubileusze.

Źródło: nowa.scinawa.pl/Zygmunt Kogut

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..