Marek Dłubała gościem programu Piłkarskie Niższe Ligi

W rozgrywkach najniższych klas rozgrywkowych nastała zimowa przerwa. Twórcy telewizyjnego programu „Piłkarskie Niższe Ligi” nie zamierzają jednak odpoczywać i podjęli decyzję, że w tym czasie do studia TVRegionalna.pl zapraszać będą gości. Pierwszym z nich był Marek Dłubała, wieloletni sędzia a aktualnie członek zarządu Dolnośląskiego Kolegium Sędziów.

W blisko godzinnej rozmowie poruszono wiele tematów związanych z regionalną piłką. Nie zabrakło również analizy tego co aktualnie dzieje się w środowisku sędziów. – W naszym regionie brakuje reklamy do wejścia w piłkę nożną jako sędziego. Według mnie potrzeba nowej wizji, nowego otwarcia w Wydziale Sędziowskim. Nie wiem czemu nie wykorzystuje się wiedzy Marka Opalińskiego, Łukasza Sobiły, Artura Załęcznego a także mojej osoby. – mówił w programie Marek Dłubała.

Cały odcinek obejrzeć można poniżej:

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..