Opublikowany: sob, Maj 5th, 2018

Majowe grill party w ECMEN (FOTO, WIDEO)

Europejskie Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa zorganizowało majowe grillowanie. Zaproszenie skierowane było nie tylko dla głodomorów. Imprezowiczów zabawiał DJ w towarzystwie saksofonisty, więc propozycja była i dla ciała i dla ducha.

Na grillu pojawiła się nie tylko tradycyjna kiełbasa. Serwowano też szaszłyki i burgery (również w wersji wege!). Trzeba przyznać, że mistrz kuchni stanął na wysokości zadania. Nam najlepiej przypadły do gustu podsmażane warzywa, ale słyszeliśmy również pozytywne komentarze na temat ziołowo przyprawionej karkówki.

Dzieci miały przygotowany specjalny plac do zabawy z leżakami i poduchami. Swoją inaugurację w tym sezonie miała scena letnia. DJ Piotr Wiater przygotował wiosenny zestaw w swojej play liście, a dźwięk saksofonu w rękach Grzegorza Olszanowskiego sprawił, że zachód słońca w parku był naprawdę magiczny.

Kiedy kolejne grillowanie? – Niewykluczone, że na zakończenie roku szkolnego – powiedziała nam kierowniczka klubu, Anna Tomaszewska. Warto dodać, że obsługę techniczną wydarzenia zapewnił Jaworski Ośrodek Kultury.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..