Opublikowany: sob, Gru 8th, 2018

Lubińska niedziela na Pucharze Świata

To będzie historyczna chwila podczas ostatniego dnia Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim, rozgrywanego w Tomaszowie Mazowieckim. W sprincie drużynowym zobaczymy aż trzy lubinianki!

W drużynie pojadą panczenistki: Natalia Czerwonka z MKS Zagłębie Lubin, Kaja Ziomek z MKS Cuprum Lubin oraz wychowanka Cuprum, obecnie startująca w barwach AZS-u Katowice, Andżelika Wójcik.

Drużynową rywalizację lubinianek można będzie obejrzeć „na żywo” w TVP Sport. Transmisja rozpocznie się o godzinie 13:00.

W zawodach Pucharu Świata w Tomaszowie Mazowieckim udział bierze 238 zawodników z 27 krajów, a wśród nich są mistrzowie świata, rekordziści świata i mistrzowie olimpijscy. To najwyższej rangi impreza rozgrywana w Polsce od 19 lat.

W niedzielę, ostatnim dniu zawodów, kibice oprócz rywalizacji drużynowych, będą mogli emocjonować się wyścigami na dystansach 5000 metrów kobiet i 10000 metrów mężczyzn.

Fot. PZLS

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..