Live z prezydentem (WIDEO)

Rozmowa na fanpage’u z prezydentem – to nowa forma spotkań zaproponowana przez włodarza Głogowa. Mieszkańcy piszą pytania, a prezydent na żywo odpowiada.

Dotychczas mieszkańcy miasta, żeby porozmawiać z prezydentem, mieli wyznaczony jeden dzień w tygodniu w określonych godzinach. Prezydent idzie jednak z duchem czasu i mieszkańcom zaproponował inną formę spotkań – w Internecie.

– Tam stwarzają się nowe możliwości kontaktu z mieszkańcami, które pozwalają na zapoznanie się ze zdaniem głogowian – tłumaczy Rafael Rokaszewicz.

Na razie odbyło się jedno spotkanie, na temat bulwaru i głogowskiej mariny. Wzięło w nim udział około 100 osób.

 – Mieszkańcy piszą, ja na żywo odpowiadam. Głogowianie tradycyjnie pytają o wszystko. Staram się odpowiadać, ewentualnie później wysyłać informację – dodaje prezydent Głogowa.

Kolejne wirtualne spotkanie z prezydentem już w najbliższą środę, 18 kwietnia o godzinie 20.00. Jego tematem będzie majówka i Dni Głogowa.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..