Opublikowany: śr, Sty 9th, 2019

Leszek Mazan w Galerii „Rynek 26”  

„Naga prawda, czyli trzy rozbiory Polski” to temat przewodni wieczoru autorskiego w Polkowicach, którego bohaterem będzie Leszek Mazan.

Na spotkanie z niezrównanym gawędziarzem i mistrzem dowcipnych komentarzy do Galerii „Rynek 26” zaprasza Polkowickie Centrum Animacji.

– Leszek Mazan jest znanym publicystą i autorem książek związanych z Krakowem i czeską Pragą – informują organizatorzy wydarzenia. – Spotkanie toczyć się będzie wokół jego najświeższej publikacji pt. „Naga prawda, czyli trzy rozbiory Polski”. Profesor Szwejkologii Stosowanej i niepoprawny miłośnik Krakowa opowie o mniej znanej stronie rozbiorów, która rozbawi pasjonatów i laików. To wspaniała okazja, by przekonać się o wyższości historii opowiadanej z przymrużeniem oka – dodają.

Spotkanie odbędzie się 18 stycznia o godz. 18 w Galerii „Rynek 26” w Polkowicach. Wstęp jest darmowy, a wejściówki będą dostępne od 10 stycznia w Ośrodku Kultury przy ul. Skalników.

Źródło: PCA

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..