Opublikowany: nie, Lut 25th, 2018

Do legnickiej uczelni zawitają kosmici… z kosmosu!

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy wspólnie ze Stowarzyszeniem Witelonka zapraszają żaków do wzięcia udziału w kolejnej edycji gry fabularnej. Tym razem pod hasłem: Kosmici z Kosmosu.

– Fabuła gry wiąże się z tematyką i jest stworzona specjalnie dla studentów PWSZ im. Witelona w Legnicy, którzy przy użyciu swojej inteligencji rozwiążą zagadki i dotrą do celu gry – zapowiada Mirosław Szczypiorski, rzecznik prasowy legnickiej uczelni.

A organizatorzy wydarzenia przybliżają jego fabularne założenia. ” Niezidentyfikowany obiekt latający ląduje na kampusie PWSZ im. Witelona w Legnicy, okoliczności tego zdarzenia bada komisja. Cała gra toczy się na terenie uczelni, gdzie gracze odkryją różne miejsca i rozwiążą masę zagadek! Użycie nowych technologii ułatwi rejestrację grup i przekierowanie graczy do odpowiednich drużyn i frakcji.” – zachęcają studenci.

Niezdecydowanych, którzy mogą utworzyć grupy od dwóch do pięciu osób, powinny przekonać atrakcje przewidziane dla uczestników niecodziennej gry. Zwycięzcy mogą liczyć na nagrody w postaci dronów, wejściówek do kina oraz voucherów. Będą też niespodzianki. Gra fabularna Kosmici z Kosmosu będzie trwać przez dwa dni. Początek już w najbliższy wtorek, 27-28 lutego. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie http://bit.ly/kosmicizkosmosu.

Organizatorzy imprezy zachęcają do udziału kolegów studentów. Każdy, kto przegapi najbliższe wydarzenie, będzie jeszcze miał okazję nadrobić zaległości. „Studia to nie tylko nauka, przed nami mnóstwo zabawy i studenckiej integracji!” – podkreślają słuchacze PWSZ im. Witelona w Legnicy. Zainteresowanych zapraszają na swój profil na portalu FB.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..