Opublikowany: pt, Lis 9th, 2018

Legniccy radni w uroczystych okolicznościach (FOTO)

Dziś w legnickim magistracie członkowie Rady Miejskiej Legnicy odebrali zaświadczenia z rąk przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej, mieli też okazję przeszkolić się, m.in. z zasad poprawnego głosowania. Poznajcie naszych wybrańców!

To było pierwsze oficjalne spotkanie legnickich rajców kadencji 2018-2023, a więc i pierwsza okazja, by poznać nowych kolegów i koleżanki z RM czy zaznajomić się ze specyfiką pracy w radzie. Zaświadczenia z rąk Alberta Kozakowskiego, przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej, otrzymali wszyscy wybrańcy, za wyjątkiem nieobecnego Ryszarda Kępy. Uroczystość rozpoczęła się jednak od przekazania zaświadczenia na ręce prezydenta Tadeusza Krzakowskiego, dla którego rozpoczynająca się kadencją będzie już piątą, tym razem pięcioletnią.

– Gratuluję radnym, licząc jednocześnie, że będziemy wspólnie pracować dla dobra naszego miasta – przywitał rajców Tadeusz Krzakowski.

Po uroczystościach przyszedł czas na szkolenie z zasad poprawnego oddawania głosów. Już niebawem radni, dla których będzie to pierwsza kadencja w lokalnym samorządzie, sprawdzą przyswojoną wiedzę w praktyce.

.

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..