Opublikowany: śr, Gru 5th, 2018

Legnica ma „Grunt na Medal”

Teren inwestycyjny na byłym legnickim lotnisku w okolicach ulic Hangarowej, Śmigłowcowej i Piskozuba został uznany za najlepszy na Dolnym Śląsku w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na Medal” 2018.

To prestiżowe wyróżnienie prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski odebrał wczoraj w Warszawie.

– Do konkursu „Grunt na medal” 2018 organizowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu we współpracy z urzędami marszałkowskimi oraz Regionalnymi Centrami Obsługi Inwestora, przystąpiło 81 gmin z całego kraju, które zaprezentowały 103 oferty terenów inwestycyjnych – informuje Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy.

Do drugiego etapu zakwalifikowało się 65 gmin, spośród których wybrano 16 zwycięzców – po jednym w każdym województwie. Najlepsze tereny, w tym legnicki, będą rekomendowane przez PAiH S.A. inwestorom zagranicznym, którzy planują rozpoczęcie lub rozszerzenie działalności gospodarczej w Polsce.

Zwycięzcy konkursu będą też mogli używać logo „Grunt na Medal” 2018 na wszystkich materiałach promocyjnych.

Fot. UM w Legnicy

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..