Opublikowany: czw, Lut 21st, 2019

Labirynt idei zdarzeń

Już jutro, czyli w piątek 22 lutego w legnickiej Galerii Sztuki odbędzie się spotkanie autorskie z Małgorzatą Kazimierczak. Prace artystki można obecnie oglądać na wystawie „Labirynt idei ZDARZEŃ”. Początek spotkania o godz. 18.

Podczas spotkania artystka opowie o swoich dokonaniach, zaprezentuje także swój film z 2012 r. z udziałem legniczan, obecnie znajdujący się w kolekcji Muzeum Współczesnego we Wrocławiu.

Będzie to też ostatni moment do obejrzenia niesamowitej ekspozycji „Labirynt idei ZDARZEŃ”. Wystawa czynna jest tylko do soboty, 23 lutego. Autorka zaprasza do specjalnie skonstruowanego labiryntu, jednocześnie za drogowskaz dając pewną narrację – czarne i białe ciągi zapisów, słów, zlepków zdań i powtarzających się sformułowań. Podążając za słowami, a także wgłębiając się w czekające „na końcu drogi” instalacje video art, sami wchodzimy w świat emocji i przemyśleń artystki.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..