Opublikowany: sob, Kwi 14th, 2018

Kuźnia zgarnia komplet punktów w meczu z Hutą (FOTO)

Kuźnia Jawor pokonała UKS Huta Przemków 4:1 w meczu dwudziestej kolejki klasy okręgowej. Podopieczni Marcina Dudka tym samym zanotowali pierwsze zwycięstwo w 2018 roku.

W sobotnim spotkaniu jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, którzy w 22. minucie zdobyli bramkę za sprawą Kacpra Grabarczyka. Pięć minut później mieliśmy już remis, a fantastycznym strzałem z woleja popisał się Bartłomiej Oruba. Taki wynik utrzymywał się do przerwy a po niej na boisku rządzili już jaworzanie, którzy dzięki bramkach Bagińskiego, Janosia i Shkvarlo wygrali 4:1.

Kuźnia Jawor – UKS Huta Przemków 4:1 (1:1)
Bramki: Grabarczyk, Bagiński, Janoś, Shkvarlo – B.Oruba

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>