Opublikowany: wt, Lut 13th, 2018

Krzysztof Kaliciak gościem w TVRegionalna.pl!

Krzysztof Kaliciak był gościem ostatniego odcinka programu „Piłkarskie Niższe Ligi”. Prezes oraz trener Orła Zagrodno gościł w studio TVRegionalna.pl czy okazji omówienia rundy jesiennej w grupie III legnickiej A-klasy.

W programie nie zabrakło również rozmowy na temat piłkarskiej przygody Kaliciaka, który swój debiut w profesjonalnej piłce zaliczył w Zagłębiu Lubin. Później występował jeszcze m.in. w GKS Katowice, Górniku Polkowice i Cracovii, w barwach której zadebiutował na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce.

– Pamiętam jak prezes Kardela przyjechał do Zagrodna z bardzo dużą ilością sprzętu i ten transfer doszedł szybko do skutku. Debiut na pewno zawdzięczam Januszowi Kubotowi, który był wtedy asystentem trenera Drazena Beska. Wtedy miałem myśli, że moje losy w Zagłębiu potoczą się trochę inaczej a skończyło się na debiucie i trochę szkoda. – mówił w programie Krzysztof Kaliciak.

Prezes a także trener Orła Zagrodno już w trakcie trwania kariery piłkarskiej postanowił równocześnie zadbać o wykształcenie pod kątem przyszłej funkcji trenera. Dzięki czemu po zakończeniu profesjonalnej przygody z piłką mógł od razu prowadzić zespoły w rozgrywkach ligowych.

– Na początku to takie zderzenie ze ścianą, gdzie w piłce profesjonalnej zawodnicy są w 90 % profesjonalni, bo zdarzają się takie sytuacje jak te ze Sławomirem Peszko. Tutaj trzeba się liczyć, że Ci zawodnicy spóźnią się na trening, że często spóźniają się na mecz i że sobie zapalą papierosa przed wejściem do szatni. – wspomina Kaliciak.

Cały program wraz z podsumowaniem grupy III legnickiej A-klasy zobaczyć można poniżej:

 

 

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. kibic pisze:

    Program, super tylko co z tą ostrością? Ucieka za prowadzących 🙂 Pozdrowienia

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..