Kontakt – dziennikarze

Przesłany przez admin W poniedziałek, Luty 16th, 2015 Z 1 Comment

REGIONFAN.PL

ul. Tysiąclecia 2, 59-300 Lubin

tel. 76 740 01 45

e-mail: redakcja@regionfan.pl

Redakcja w Legnicy

ul. Najświętszej Marii Panny 9 (Galeria Piastów), 59-220 Legnica

tel. 76 740 01 50

 

ZESPÓŁ:

Joanna Dziubek – redaktor naczelny

tel. 76 740 01 45, e-mail: j.dziubek@tvl.pl

Paweł Pawlucy – kierownik redakcji w Legnicy

515 186 534, e-mail: p.pawlucy@regionfan.pl

Joanna Michalak – dziennikarz (Legnica)

514 764 776, e-mail: j.michalak@regionfan.pl

Bartłomiej Rodak – dziennikarz (Legnica)

500 170 505, e-mail: b.rodak@regionfan.pl

Anna Tatarynowicz – dziennikarz (Lubin)

721 117 145, e-mail: a.tatarynowicz@regionfan.pl

Agnieszka Jankowska – dziennikarz (Lubin)

669 784 702, e-mail: a.jankowska@regionfan.pl

Urszula Romaniuk – dziennikarz (Polkowice)

515 722 103, e-mail: u.romaniuk@regionfan.pl

Daria Jęczmionka – dziennikarz (Głogów)

691 191 793, e-mail: d.jeczmionka@regionfan.pl

Szymon Kwapiński – dziennikarz (Złotoryja)

505 265 303, e-mail: s.kwapinski@regionfan.pl

Daniel Śmiłowski – dziennikarz (Jawor)

508 204 922, e-mail: redakcja@regionfan.pl

Łukasz Lemanik – dziennikarz (sport)

884 085 683, e-mail: l.lemanik@regionfan.pl

Adam Michalik – dziennikarz (sport)

723 529 967, e-mail: a.michalik@regionfan.pl


..