Opublikowany: nie, Lut 4th, 2018

Koncertowa wystawa fotograficzna (FOTO, WIDEO)

Dla ucha i dla oka – w piątkowy wieczór w jaworskim Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa odbył się koncert międzynarodowego zespołu ArPoDe oraz wystawa fotograficzna pn. Face of dogs. Chętnych nie brakowało, a niektórzy przyszli ze swoimi pupilami.

W skład zespołu ArPoDe wchodzą artyści z Armenii, Niemiec i Polski. Grupa na scenie ECMEN zagościła nie po raz pierwszy i zaprezentowała utwory w swojej aranżacji z kolekcji muzyki klasycznej, rockowej i ludowej. – Muzyczne wieczory to doskonała rozrywka i wypoczynek – zapewnia manager i założyciel zespołu, Edmund Gacek. W sąsiedniej sali w przerwach koncertu można było zwiedzać wystawę fotograficzną autorstwa Louise Boreckiej – zdolnej jaworzanki, która w ramach swojej kariery akademickiej podjęła się zorganizowania sesji dla czworonogów. – Praca z takimi modelami nie jest bardzo trudna. Dla kilku smakołyków psy potrafią doskonale pozować – podsumowała artystka. Niektórzy w ramach wieczornego spaceru przyszli na wystawę w towarzystwie swoich czworonogów, aby wspólnie podziwiać efekt kilkutygodniowej pracy młodej fotografki.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo:

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..