Opublikowany: pon, Cze 11th, 2018

Kolizja w środku lasu (FOTO, WIDEO)

W weekendową noc doszło do kolizji na drodze powiatowej między miejscowością Pomocne a Męcinką. To droga prowadząca przez las ze świeżo wyremontowaną nawierzchnią, więc samochody jeżdżą tamtędy coraz częściej. 

Do zdarzenia doszło na łuku drogi, w sobotę tuż przed północą. Gdy prowadzący audi 38-letni mieszkaniec gminy Męcinka zawracał, uderzyła w niego rozpędzona lancia. Siedzący za jej kierownicą 40-letni mieszkaniec gminy Paszowice próbował jeszcze ominąć audi, ale w rezultacie uderzył w drzewo. Mężczyzna źle się czuł, miał trudności z oddychaniem, więc na miejsce wezwano ratowników medycznych. Ci przewieźli poszkodowanego do szpitala w Legnicy. Po specjalistycznych badaniach poszkodowany wrócił do domu.

– Sprawca zdarzenia, kierowca audi, został ukarany mandatem w kwocie 300 zł. Obaj kierujący byli trzeźwi – mówi kom. Kordian Mazuryk z Jaworskiej Policji.

Fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..