Kolizja ciężarówek i kilkukilometrowy korek na A4

Na 90. kilometrze autostrady A4 w kierunku Zgorzelca doszło do kolizji dwóch samochodów ciężarowych. Droga jest całkowicie zablokowana, a policja wyznaczyła objazdy. Tworzy się korek, którego długość sięga już czterech kilometrów. 

Zdarzenie miało miejsce w okolicach zjazdu na Złotoryję. Najpierw doszło tam do awarii ciężarówki, a po około dwudziestu minutach najechał na nią inny pojazd, też ciężarowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W aucie zniszczona została naczepa. – Droga jest całkowicie zablokowana i przez co najmniej dwie godziny się to nie zmieni. Dla kierowców został wytyczony objazd przez Legnicę. Korek sięga jednak dalej, dlatego warto zjeżdżać już wcześniej, przez Budziszów albo Wądroże Wielkie – informuje dyżurny Punktu Informacji Drogowej dolnośląskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Korek ma obecnie niecałe cztery kilometry, ale jego długość prawdopodobnie będzie wzrastać.

Fot. ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..