Kolejny skradziony bus odzyskany

Polkowickim policjantom udało się odzyskać wartego ponad 80 tys. złotych busa. Pojazd, który został skradziony kilka godzin wcześniej na terenie Legnicy, wrócił już do właściciela.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach został powiadomiony o kradzieży samochodu, do jakiej doszło kilka dni temu w Legnicy. Łupem złodzieja padł zaparkowany przy ul. Korczaka mercedes sprinter o wartości 82800 złotych.

Po otrzymaniu informacji, że pojazd może znajdować się na terenie Polkowic, funkcjonariusze tamtejszej drogówki natychmiast rozpoczęli sprawdzanie najbardziej prawdopodobnych miejsc w okolicy. Już kilkanaście minut później na jednym z niestrzeżonych parkingów mundurowi zauważyli skradzionego granatowego busa. Samochód został już oddany właścicielowi.

– Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy kradzieży. Postępowanie w tej sprawie prowadzą legniccy policjanci – informuje starszy sierżant Przemysław Rybikowski, pełniący obowiązki oficera prasowego
KPP w Polkowicach.

To już drugi skradziony bus, jaki udało się odzyskać w ostatnich dniach policji w naszym regionie. Wczoraj pisaliśmy o udanej akcji legnickich funkcjonariuszy, którzy zatrzymali 24-letniego złodzieja pojazdu wartego 130 tys. złotych (Tutaj).

Fot. KPP w Polkowicach

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..