Kolejny pożar w starym młynie (FOTO, WIDEO)

Szmaty, deski, plastiki… stary młyn w Bolkowie to ulubione miejsce pasjonatów picia wina bez towarzystwa dzielnicowego. Opuszczony obiekt jest ogólnodostępny i niezabezpieczony siatką. Przed godz. 4 strażacy zostali wezwani do pożaru w tym miejscu. To już kolejne zdarzenie ogniowe w ciągu zaledwie tygodnia.

Wydobywający się okien dym zauważył ktoś z mieszkańców okolicy. Na miejscu zjawiły się zastępy z PSP Jawor, OSP Stare Rochowice oraz OJRG Bolków. Pożar nie zagrażał sąsiadującym z młynem budynkom. Strażacy w mig uporali się z ogniem.

Paliła się sterta śmieci i o samozapłonie raczej nie ma mowy. – Możliwe, że było to podpalenie – usłyszeliśmy od strażaków, którzy interweniowali w tym miejscu dokładnie tydzień temu. Policjanci spisali protokół. Jak się okazało, jest problem z ustaleniem właściciela. Najprawdopodobniej teren należy do gminy, a obiekt do osoby prywatnej.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..