Opublikowany: wt, Lis 6th, 2018

Kolejny Hit w lidze szczypiornistek

Przed nami kolejne szlagierowe spotkanie w ramach PGNiG Superligi piłkarek ręcznych. W środę o godzinie 18:30 pierwsze Metraco Zagłębie Lubin w hali Regionalnego Centrum Sportowego podejmować będzie drugą Energę Koszalin.

Podopieczne Bożeny Karkut do tego spotkania przystąpią podbudowane wygraną w arcyważnym meczu z Perłą Lublin. Miedziowe zagrały znakomite zawody i zanotowały ósmą wygraną w sezonie, odzyskały pozycję lidera i powiększyły swoją przewagę nad zespołem z Lubelszczyzny. Była to ósma kolejna wygrana podopiecznych Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej, dzięki temu Metraco Zagłębie Lubin jest samodzielnym liderem rozgrywek, któremu po piętach depczą Akademiczki.

AZS Energa do tej pory przegrała tylko jedno spotkanie, w Lublinie po rzutach karnych z Perłą. Pozostałe mecze padły łupem najbliższych rywalek Miedziowych, które do pierwszego miejsca mają tylko dwa punkty starty. Koszalinianki do Lubina przyjadą w dobrych nastrojach, gdyż w ostatniej kolejce wygrały na ciężkim terenie w Szczecinie a tamtejszą Pogonią.

Kiedy grają ze sobą zespoły z Lubina i Koszalina emocji na pewno można się spodziewać. W ostatnich sześciu meczach żądna z drużyn nie wygrała więcej niż trzema bramkami, a przedostatnie spotkanie obu ekip zakończyło się serią rzutów karnych, w której lepiej poradziły sobie lubinianki.

Bilety:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1249

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..