Opublikowany: czw, Cze 14th, 2018

Kolejna kolizja na pechowej krzyżówce (FOTO, WIDEO)

Mimo że skrzyżowanie na drodze wojewódzkiej nr 363 w okolicy Mściwojowa jest dobrze oznakowane i z doskonałą widocznością, to jednak coraz częściej dochodzi tam do kolizji i wypadków. Dziś około godz. 17.30 miało miejsce kolejne groźne zdarzenie. Pojazd, który wymusił pierwszeństwo, dachował, a następnie wpadł do przydrożnego rowu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący skodą nie zachował ostrożności i nie dostosował się do znaku STOP. Auto wjechało wprost pod nadjeżdżającego volkswagena. Samochody zostały zniszczone, jednak kierowcy na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń. Ze zgniecionej skody, która leżała na dachu, poszkodowany wydostał się samodzielnie.

Na miejscu byli medycy z pogotowia ratunkowego oraz strażacy. Feralne skrzyżowanie znajduje się na trasie Jawor – Wrocław. W tym miejscu jest często duże natężenie ruchu i co najmniej raz w miesiącu dochodzi tu do stłuczki. Kilka tygodni temu zginął tam młody pasażer osobówki, a pozostali uczestnicy jeszcze przebywają w szpitalu. Tym razem skończyło się na potłuczeniach.

Materiał foto:

Fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..