Opublikowany: śr, Wrz 12th, 2018

Klub Koreańskiej Sztuki Walki zaprasza na zajęcia

Klub Koreańskiej Sztuki Walki Taekwon-do działający w MDK w Lubinie rozpoczął przygotowania do dwóch imprez międzynarodowych, w których wystartują reprezentanci naszego miasta. Wojownicy jednocześnie ogłaszają nabór w swoje szeregi.

25 października w Sibu (Rumunia) rozpocznie się IX Puchar Europy Taekwon-do, w którym wystartuje aktualny wicemistrz Polski Patryk Łukaszewicz, a w następnej kolejności, czekają nas zawody w Ciechanowie, które odbędą się w dniach od 16 do 18 listopada, a mianowicie chodzi o XII Masters Mazovia Cup i IV Mistrzostwa Polski Weteranów, gdzie pojedzie kilkuosobowa drużyna KKSW Lubin.

Jednocześnie  w klubie do końca września  prowadzone będą zapisy do grup początkujących: młodszej 6-9 lat zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy od godziny 16.00 do 17.00, oraz grupy starszej od 10 roku życia wzwyż, treningi we wtorki 16.00-17.30 i czwartki 17.00 do 18.00. Wszystkie zajęcia  odbywają się w sali gimnastycznej  I LO ul. Kopernika 7.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..