Opublikowany: czw, Sty 25th, 2018

Kiedy domowe mecze Miedzi? Jest wstępny terminarz

2 marca podopieczni Dominika Nowaka podejmą na swoim terenie Odrę Opole w ramach inauguracji tegorocznych rozgrywek Nice I Ligi. Na kiedy Polski Związek Piłki Nożnej zaplanował kolejne spotkania, które legniczanie rozegrają przed własną publicznością?

Wiosenna walka o awans do ekstraklasy zacznie się dla Miedzi w piątek, 2 marca, o godz. 19. Wtedy też gracze ubrani w niebieskie koszulki wybiegną na murawę przy Orła Białego walczyć o pierwsze punkty w 2018 r. Drugi domowy mecz czeka zielono-niebiesko-czerwonych w piątek, 16 marca. Wtedy też, o godz. 19, rozlegnie się pierwszy gwizdek spotkania z Wigrami Suwałki.

Zarówno przedstawiciele PZPN, jak i klubowi działacze podkreślają, że jest to wstępny terminarz, a daty i godziny poszczególnych spotkań mogą się zmieniać, np. w związku z transmisjami telewizyjnymi lub powołaniami piłkarzy do kadr narodowych.

TERMINARZ DOMOWY MIEDZI – WIOSNA 2018
2 marca, piątek, godz. 19:  Miedź – Odra Opole
16 marca, piątek, godz. 19: Miedź – Wigry Suwałki
31 marca, sobota, godz.16: Miedź – Chrobry Głogów
13 kwietnia, piątek, godz. 20: Miedź – Stomil Olsztyn
27 kwietnia, piątek, godz. 20: Miedź – Ruch Chorzów
9 maja, środa, godz. 20: Miedź – Olimpia Grudziądz
19 maja, sobota, godz. 20: Miedź – Pogoń Siedlce
26 maja, sobota, godz. 20: Miedź – Chojniczanka.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..