Opublikowany: czw, Sty 4th, 2018

Kibice: Niech wygra lepszy, czyli miedziowi

Po krótkiej przerwie od ligowych zmagań, podopieczni Patricka Dulfosa i Tomasza Wasilkowskiego wracają na parkiet PlusLigi. Nowy Rok zainaugurują wyjazdowym meczem z Będzinem. Za swoją drużyną tradycyjnie wyruszą niezłomni kibice.

MKS Będzin jest dobrze znany w Lubinie. To właśnie z tą ekipą, choć w innym składzie, Cuprum Lubin walczyło w rozgrywkach I ligi. Konfrontacje między tymi zespołami są za każdym razem bardzo zacięte. Drużyna Stelio De Rocco plasuje się na 13 pozycji w PlusLidze. W pierwszej rundzie Cuprum Lubin we własnej hali pokonało MKS 3:0. Lubińscy kibice mocno wierzą w to, że miedziowi powtórzą wynik.

– Z drużyną z Będzina toczyliśmy zawsze ciężkie boje już od 1 ligi. Drużyna ze Śląska jest bardzo niebezpieczna szczególnie we własnej hali, co pokazali niedawno z drużyną z Olsztyna. Jedziemy jak zawsze pełni wiary i optymizmu i liczymy na pomyślny wynik, a także na ciekawe widowisko. O doping jestem spokojny, bo na wyjazdach zawsze daje z siebie wszystko, a i kibice z Będzina tworzą piękną atmosferę na trybunach. Niech wygra lepszy, czyli miedziowi – podkreśla Robert Stasik, prezes Stowarzyszenia Klubu Kibica Cuprum Lubin.

PlusLiga, 16.kolejka, 6 stycznia 2018, 18.00
Hala MOSiR w Sosnowcu, ul. Żeromskiego 9
MKS Będzin – Cuprum Lubin

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..