Opublikowany: czw, Lut 1st, 2018

KGHM zaprasza na koncerty

Jak co roku, KGHM zaprasza mieszkańców Zagłębia Miedziowego na koncerty noworoczne. Pierwszy odbędzie się już jutro (2 lutego) w Lubinie, a drugi w sobotę (3 lutego) w Legnicy.

Lubiński koncert zaplanowany jest na godzinę 19 w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Lubinie, a legnicki – o godzinie 16 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

– Program koncertów wypełnią talentem i zdolnościami wokalnymi artyści Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny oraz duet wokalistów: Katarzyna Moś – jedna z najbardziej utalentowanych artystek młodego pokolenia i Paweł Skałuba – jeden z najlepszych polskich tenorów. Obie produkcje poprowadzi znany polski dziennikarz Maciej Kurzajewski – informuje Justyna Mosoń, rzecznik prasowy Polskiej Miedzi.

Koncerty to specjalnie przygotowane dla KGHM produkcje. W ich repertuarze nie zabraknie najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek.

– Gale noworoczne to integralna część kalendarza firmowych tradycji KGHM. Organizujemy je z myślą o naszych pracownikach, ich rodzinach oraz mieszkańcach regionu Zagłębia Miedziowego. Dotychczasowe produkcje cieszyły się dużym zainteresowaniem, gromadząc w świątyniach naszego regionu rzeszę wiernych słuchaczy. Mamy nadzieję, że również tegoroczne produkcje pozostaną niezapomniane i dostarczą wszystkim uczestnikom wielu wspaniałych wrażeń – dodaje przedstawicielka spółki.

Wstęp jest wolny dla wszystkich mieszkańców, jednak spółka zastrzega, że część miejsc siedzących będzie zarezerwowana dla zaproszonych gości. Kościoły będą otwarte już godzinę przed koncertem, a osoby z zaproszeniami proszone są o przyjście 15 minut wcześniej.

Fot. Irek Dorożanski/Zespół Pieśni i Tańca Śląsk

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..