Opublikowany: czw, Lip 26th, 2018

KGHM próbuje uzupełnić zarząd

Rada nadzorcza KGHM ogłosiła kolejny konkurs na najwyższe stanowiska w spółce. Tym razem poszukiwania są wiceprezesi ds. rozwoju i aktywów zagranicznych. 

Kandydaci mają się zgłaszać do 17 sierpnia. Rada nadzorcza przeanalizuje ich dossier i z najlepszymi spotka się 21 sierpnia – od godziny 9.00 prezentować się będą zainteresowani rozwijaniem KGHM, a od godz. 13.00 – zarządzaniem zagranicznymi inwestycjami.

Stawiane kandydatom wymogi są analogiczne do poprzedniego konkursu, w którym rada nie znalazła satysfakcjonujących ją osób. Także i tym razem nadzorujący firmę mogą nie dokonać wyboru. Jeżeli jednak konkurs – w tym roku już trzeci – zakończy się nominacjami, zarząd miedziowej spółki będzie już kompletny.

W tej chwili we władzach KGHM zasiadają: Marcin Chludziński, Katarzyna Kreczmańska-Gigol i Radosław Stach, wybrani w czerwcowej rekrutacji.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..