Każdego dnia walczy z bólem. Pomóżmy spełnić jej marzenia!(WIDEO)

Honorata Babula

Niezwykła historia 20-letniej głogowianki, która mimo niepełnosprawności i bólu walczy o swoje marzenia. Honorata Babula zbiera na kosztowną operację i rehabilitację, dzięki której zniknie towarzyszący jej od urodzenia ból. Będzie też mogła samodzielnie chodzić. Każdy może pomóc wpłacając pieniądze na konto fundacji.

Honorata ma 20 lat, studiuje dziennie pedagogikę specjalną na Uniwersytecie Wrocławskim, ma przyjaciół i marzenia jak większość osób w jej wieku. Jednak różnią się one od marzeń jej rówieśników:

– Chciałabym nie czuć bólu, z którym budzę się każdego dnia. On jest ze mną cały czas. Chciałabym też jeździć na rowerze i móc założyć szpilki – mówi Honorata Babula.

Honorata urodziła się porażeniem mózgowym. Lekarz powiedział, że będzie tylko leżeć i przewracać się z boku na bok. Jej mama nie pogodziła się z tą diagnozą i zaczęła codziennie, po kilka godzin, ćwiczyć z córką. Dwadzieścia lat ciężkich ćwiczeń dało spektakularne efekty. Teraz jest szansa na to, aby Honorata była jeszcze bardziej samodzielna.

Głogowianka zbiera na operację, po której przede wszystkim przestanie odczuwać ból. Ma też szansę, aby samodzielnie chodzić. Jednak koszt operacji i rehabilitacji to 350 tysięcy złotych. Pomóc można wpłacając pieniądze na konto fundacji:

Numery kont: 

Fundacja dzieciom ” Zdążyć z pomocą” 

ul. Łomiańska 5

01-685 Warszawa 

Alior Bank SA

nr konta42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem : 1886- Babula Honorata Ewelina 

z dopiskiem : Darowizna na pomoc i ochronę zdrowia 

SIEPOMAGA. PL 

Link do zbiórki:   https://www.siepomaga.pl/honorata-babula

Można wesprzeć klikając „Wesprzyj” , przez przelew tradycyjny :

Fundacja Siepomaga 
ul. Za Bramką 1 
61-842 Poznań

Alior Bank SA

nr konta: 65 1060 0076 0000 3380 0013 1425 

Tytułem 5467 Honorata Babula darowizna

Można też wysłać SMS o treści S5467 na numer 72365 ( koszt:2,46 z VAT )

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Honoratą Babulą, która była bohaterką programu „Gość dnia”.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..