Opublikowany: śr, Kwi 11th, 2018

Katarzyna Groniec – „Ach!” [KONKURS]

Fot. Warner Music Poland/Szymon Szcześniak

„Ach!” to tytuł nowego muzycznego albumu Katarzyny Groniec. Artystka opowiada w nim o ziemi jałowej, ziemi utraconej i… ziemi obiecanej. Zapraszamy na wyjątkowy koncert do Jaworskiego Ośrodka Kultury, na który mamy też podwójne zaproszenie dla naszych Czytelników.

Dlaczego koncert będzie wyjątkowy? Oprócz utworów z albumu „Ach” w wersji koncertowej usłyszymy kilka piosenek z debiutanckiej płyty artystki „Mężczyźni“ (2000 r.), wyprodukowanej przez Grzegorza Ciechowskiego. Katarzyna Groniec pewnego razu zadzwoniła do Obywatela G.C. i przedstawiła mu swoje propozycje zmian w napisanych przez niego utworach. Nie wiedziała jednak, że nie znosił on powracania do swoich gotowych piosenek, które zawsze uważał za skończone i nigdy nie podobały mu się próby jakichkolwiek poprawek – zwłaszcza innych autorów. Na telefoniczne sugestie Katarzyny Groniec odpowiedział więc jedynie wiele znaczącą ciszą.

Cisza przemówi już w sobotę. Dla fanów Katarzyny Groniec mamy podwójne zaproszenie, które będzie do odbioru w kasie JOK przed koncertem. Otrzyma je osoba, która jako pierwsza zadzwoni do nas (tel. 76 740 01 45) o godzinie 13.00.

AKTUALIZACJA: Konkurs wygrała pani Stanisław Pokora. Gratulujemy! i zapraszamy po odbiór wejściówki do kasy JOK.

„Ach!” – koncert Katarzyny Groniec, Teatr Miejski w Jaworze,  godz. 19.00, bilety w cenie 60,00 zł do nabycia w kasie JOK oraz na stronie internetowej Ośrodka.

Materiał filmowy:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..