Opublikowany: wt, Lis 6th, 2018

Karkut: Zrobimy wszystko, żeby pozostać liderem

Kolejny mecz na szczycie rozegrają piłkarki ręczne Metraco Zagłębia. W środę o godzinie 18:30 w hali Regionalnego Centrum Sportowego Miedziowe podejmować będą Energę Koszalin. Na parkiecie zobaczymy aktualnie pierwszą i drugą siłę PGNiG Superligi Kobiet, obie drużyny dzielą zaledwie dwa punkty.

– Koszalin od początku gra dużo lepiej niż w tamtym sezonie. To kolejny rok tego dobrego zespołu, jeszcze wzmocnionego i pozycja wicelidera na pewno nie jest tutaj przypadkowa. Spodziewam się trudnego meczu, tym bardziej, że w ostatnim czasie pojedynki z nimi są bardzo wyrównane. AZS Koszalin z pewnością uwierzył, że może ugrać coś więcej niż brązowy medal z ubiegłego sezonu i przyjedzie do Lubina z założeniem, żeby zdobyć punkty. Ale to my jesteśmy liderem i zrobimy wszystko, żeby nadal nim zostać – mówi Bożena Karkut, trener Metraco Zagłębia Lubin.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..