Kaleta: Imprezy przebiegły bezpiecznie

10 kolizji i jeden pijany kierowca to bilans sylwestrowo-noworocznego weekendu w powiecie głogowskim. Na szczęście nie doszło do żadnego poważnego wypadku drogowego, a także nikt nie ucierpiał w wyniku użycia fajerwerków.

— Bezpiecznie przebiegły różnego rodzaju imprezy sylwestrowe. Zarówno na terenie miasta, jak i podczas koncertu na głogowskim rynku nie odnotowano żadnych poważniejszych zdarzeń. Nie odnotowano również przypadków obrażeń związanych z niewłaściwym użyciem fajerwerków — podsumowuje Bogdan Kaleta z głogowskiej policji.

Od piątku do poniedziałku na drogach powiatu odnotowano 10 kolizji. Najwięcej zdarzeń drogowych, bo aż  siedem, miało miejsce w Sylwestra.

Mimo wielokrotnych apeli okazało się, że byli też tacy, którzy po alkoholu zdecydowali się wsiąść za kierownicę. O pijanym 26-letnim głogowianinie, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed policją, informowaliśmy tutaj .

W noc sylwestrową głogowscy policjanci byli wzywani do interwencji ponad 60 razy.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..