Opublikowany: czw, Lip 12th, 2018

Kajakiem po Młynówce?

Fot. Pixabay.com

W poszukiwaniu pomysłów na spędzenie niedzieli w niecodzienny rodzinny i aktywny sposób mieszkańcy naszego regionu powinni zawędrować do Prochowic. W tamtejszym parku Miejskim będzie można pływać kajakiem po Młynówce, choć tytułowa atrakcja imprezy to zaledwie jedna z wielu propozycji, jakie szykują organizatorzy.

Niedzielna, 15 lipca, impreza „Kajaki na Młynówce” to część projektu „Artystyczno-rekreacyjne oblężenie Zamku w Prochowicach”. Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, wspierana przez gminę i miejscowy POKiS, zapraszają wszystkich mieszkańców, od maluchów po seniorów, którzy tego dnia w parku mają odnaleźć mnóstwo atrakcji.

– Kajaki na Młynówce, kiermasz wyrobów regionalnych i rękodzieła artystycznego, warsztaty tkackie pod hasłem Kaczawa na krośnie malowana i wiele, wiele innych propozycji dla całej rodziny – wyliczają organiatorzy.

Nie zawiodą się też smakosze. Na miejscu swoimi swojskimi specjałami częstować będą gospodynie z Mierzowic. Początek imprezy o godz. 13.

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. Jakby redaktor z tego portalu czasami ruszył swoje cztery litery poza Legnicę to z pewnością by napisał, że to kolejne pływanie po Młynówce i to żadna sensacja . No chyba, że dla legnickiego mieszczucha…

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..