Opublikowany: pon, Sty 7th, 2019

Szafran w Polkowicach

Polkowickie Centrum Animacji zaprasza na recital Justyny Szafran. Będzie to damsko-męski wieczór niebanalny z piosenkami Edith Piaf – 23 stycznia, w Kinie, godz. 18.  

W programie, jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia, autorski program „Szafran o miłości”, utwory o mężczyznach i kobietach oraz wszystkim co ich łączy, połączone z recitalem niezrównanych interpretacji piosenek Edith Piaf.

Justyna Szafran – aktorka od wielu lat związana z Teatrem Capitol we Wrocławiu. Subtelna i delikatna, na scenie charakterystyczna jak smak szafranu. W maju zeszłego roku ukazała się jej płyta pt. „Łagodna”, w której obok miłosnych piosenek Edith Piaf pojawiły się również utwory Leszka Możdżera i Jerzego Satanowskiego.

Na fortepianie – Rafał Karasiewicz.

Bilety kosztują 25 zł, a 35 zł w dniu koncertu. Można je kupić w Galerii Rynek 26, w Polkowickim Centrum Animacji oraz w Kinie.

Źródło: PCA

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..