Opublikowany: nie, Wrz 30th, 2018

Jubileusz jaworskiej przychodni (FOTO, WIDEO)

Przychodnia Rejonowa w Jaworze ma już 20 lat. Z tej okazji w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa odbyła się uroczysta akademia. Były wspomnienia, kwiaty i życzenia od władz miasta  oraz jednostek współpracujących z tą placówką. 

Instytucja ta powstała w 1998 r. po oddzieleniu od szpitala powiatowego. Od tego czasu placówka z roku na rok podwyższa standardy i nawiązuje współpracę z różnymi instytucjami funkcjonującymi w mieście. Nic dziwnego, że na jubileuszu obecni byli m.in. przedstawiciele policji, straży, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Związku Pracodawców Ziemi Jaworskiej.

Joanna Strączek, kierownik Przychodni Rejonowej w Jaworze

Wiele sprzętu i projektów oferowanych przez przychodnię finansowanych jest ze środków unijnych.

– Jestem dumna, że współpracuję z tak wspaniałym personelem – zwróciła się do licznie zebranych na akademii emerytowanych i obecnych pracowników kierownik Joanna Strączek.

– Liczne programy społeczne pokazują, że ta jednostka ma pomysł na rozwój podstawowej opieki zdrowotnej w naszym mieście – mówił burmistrz Emilian Bera.

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna:

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..