Opublikowany: pt, Lis 9th, 2018

Jaworzanie zaopatrzeni w biało-czerwone szturmówki (FOTO, WIDEO)

Jedni czekali, inni skorzystali z okazji. W samo południe na jaworskim rynku rozdawano mieszkańcom biało-czerwone flagi. Była to wspólna akcja miasta oraz miejscowej spółki KORPO. Organizatorzy przewidzieli duże zainteresowanie, więc przygotowali dwieście szturmówek, które trafiły do rąk jaworzan w ciągu kilkunastu minut.

Inicjatywa została bardzo pozytywnie przyjęta przez mieszkańców. Niektórzy oczekiwali w rynku już kwadrans przed południem, inni skorzystali z okazji i wrócili do domu z zakupów czy spaceru z biało-czerwoną szturmówką.

Skąd pomysł, aby spółka z niemieckim kapitałem włączyła się w takiej formie w świętowanie niepodległości Polski? – To bardzo ważne święto dla całej Europy. Jest demokracja i stąd pomysł aby finansować taką inicjatywę. Chcemy też pokazać  jak ważny jest nasz zakład tutaj, w Jaworze – powiedział nam zastępca prezesa Zarządu spółki KORPO.

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna:

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..