Opublikowany: wt, Kwi 14th, 2015

JAWOR. Poszukują fotografii z lat 90-tych

25 lat samorządnościZ okazji 25-lecia samorządności Urząd Miejski w Jaworze przygotowuje wystawę fotografii. – Chcemy pokazać, jak w latach 90-tych powstawał jaworski samorząd, a także jak wyglądały w tamtym czasie ulice i ratusz – mówi Izabela Paczyńska z Wydziału Promocji Miasta w Urzędzie Miejskim w Jaworze.

– Prosimy o udostępnienie i wzbogacenie wystawy fotografiami z lat 90-tych. Szczególnie zależy nam na zdjęciach dokumentujących ślubowanie pierwszych radnych oraz, jak po raz pierwszy zasiedli w swych ławach i podejmowali pierwsze uchwały – mówi Izabela Paczyńska.

Wystawa fotografii odbędzie się z okazji ogólnopolskich obchodów 25-lecia samorządności. W Jaworze uroczystości pod nazwą „Samorząd kreatywny i obywatelski – 25 lat samorządu w Jaworze” odbędą się 27 maja.

Zdjęcia można dostarczyć do Wydziału Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej w Urzędzie Miejskim lub przesłać skan na adres: promocja@jawor.pl wraz z opisem zdjęcia i podaniem autora.

Wszystkie zdjęcia po wystawie zostaną zwrócone ich właścicielom.

JW/MAT. UM JAWOR

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..