Opublikowany: wt, Lut 13th, 2018

Jaszka: Możemy tylko zyskać

Ciężkie zadanie czeka w 22 serii PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych Zagłębia Lubin. Miedziowi zagrają na wyjeździe z wicemistrzem Polski, Orlen Wisłą Płock.

Zdecydowanym faworytem spotkania będą gospodarze. Orlen Wisła Płock ustępuje miejsca tylko PGE Vive Kielce. Płocczanie najpierw odnieśli pewne zwycięstwo w derbach Mazowsza z KPR-em Legionowo, a następnie pokonali  PPD Zagreb w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Wicemistrzowie Polski odnieśli trzynaście kolejnych zwycięstw z rzędu, co doskonale świadczy o ich sile.

Lubinianie w trzech ostatnich meczach ligowych zanotowali dwie wygrane. Podopieczni Bartłomieja Jaszki i Jarosława Hipnera pokonali na wyjeździe Stal Mielec i Piotrkowianina na własnym parkiecie. Miedziowi odnieśli porażkę na trudnym terenie w Opolu.

Mecz z wicemistrzem Polski będzie dla zawodników sprawdzianem formy na tle bardzo silnego rywala – Gramy o zupełnie inne cele. Pomimo tego, że Wisła jest faworytem chcę przekonać zawodników, żeby zagrali najlepsze zawody, na jakie ich stać, żeby się nie bali przeciwnika. Grając z takim rywalem, tylko możemy zyskać, bo to pokazuje w jakim miejscu jesteśmy i nad czym jeszcze musimy pracować – mówi Bartłomiej Jaszka, szkoleniowiec Zagłębia Lubin.

Mecz w Płocku odbędzie się w środę 14 lutego o godzinie 18:00.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..