Opublikowany: czw, Maj 24th, 2018

Jaszka: Mocno trzymamy mocno kciuki za chłopaków!

MKS SMS Zagłębie Lubin już w piątek zacznie walkę o Mistrzostw Polski juniorów młodszych. O wielki finał rozgrywek Szkoła Mistrzostwa Sportowego zagra z UKS Olimpia Biała Podlaska.

 – Bardzo się cieszymy, że drużyna doszła do finału Mistrzostw Polski. Na pewno każdy pojechał do Białej Podlaskiej z nadziejami i marzeniami o złotym medalu. Nie będzie to łatwe zadanie, bo w Final Four grają cztery najlepsze w Polsce – mówi Bartłomiej Jaszka, trener drużyny seniorów Zagłębia Lubin, a także Szkoły Mistrzostwa Sportowego Zagłębie Lubin.

O wielki finał rozgrywek Szkoła Mistrzostwa Sportowego zagra z UKS Olimpia Biała Podlaska. Stawkę uzupełniają Anilana Łódź i Vive Kielce – Naszym pierwszym przeciwnikiem będzie drużyna gospodarzy i w tym meczu trzeba zagrać na maksimum swoich umiejętności, trafić na swój dobry dzień, aby to spotkanie wygrać i zameldować się w wielkim finale – dodaje Jaszka.

Juniorzy młodsi SMS Zagłębie Lubin już  w pierwszym roku działania szkoły awansowali do Final Four Mistrzostw Polski – To już wielki sukces, gdyż już w pierwszym roku działania szkoły SMS awansował do najlepszej czwórki drużyn w naszym kraju, a od piątku walczyć będzie o medale Mistrzostw Polski w swojej kategorii. Ta praca, którą wykonuje trener Tomasz Kozłowski przynosi efekty i to widać na parkiecie. Trzymamy mocno kciuki za chłopaków! – mówi Bartłomiej Jaszka.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..