Opublikowany: pt, Mar 8th, 2019

Interferie na targach w Berlinie

Berlińskie stoisko Interferii odwiedzili wiceministrowie sportu i turystyki Anna Krupka i Dariusz Rogowski oraz prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk

Interferie po raz kolejny prezentują się na międzynarodowych targach branży turystycznej ITB Berlin 2019. Razem z ofertą legnickiej spółki goście imprezy mogą poznać smak dolnośląskiej Staropolanki.

Na tegorocznych targach ITB prezentuje się 187 krajów. To jedna z najważniejszych imprez branży turystycznej, na której obecne są nie tylko poszczególne państwa, lecz także krajowe i międzynarodowe organizacje turystyczne, biura podróży, instytucje kulturalne, a także ośrodki sanatoryjne i rekreacyjne oraz producenci nowych technologii dla turystyki.

Interferie w Berlinie przedstawiają przede wszystkim swoje propozycje dla osób zainteresowanych turystyką uzdrowiskową. Mowa tu o ofercie obiektów w Kołobrzegu, Świnoujściu, Ustroniu Morskim i Dąbkach. Oprócz tego spółka promuje również swoje sudeckie hotele.

– Górskie hotele oferują obecnie doskonałe zaplecza sportowe z basenami i aquaparkiem, które doceniane są przez polskich i zagranicznych sportowców. Prężna współpraca z klubami sportowymi pozawala nam organizować tutaj ich zgrupowania i obozy kondycyjne. Jednak nasze obiekty w Szklarskiej Porębie i Świeradowie-Zdroju doceniają nie tylko profesjonaliści. Z powodzeniem organizujemy tutaj również wygodny, aktywny wypoczynek dla osób, które uprawiają sport amatorsko, ale oczekują od hotelu czegoś więcej. Czegoś, co wiąże się z ich aktywnym stylem życia. Właśnie dlatego w górskich hotelach przygotowaliśmy specjalne propozycje dla narciarzy, biegaczy czy rowerzystów – mówi Piotr Sosiński, prezes Interferii.

Oficjalną wodą polskiego stoiska jest Staropolanka – woda mineralna wydobywana w okolicach Gór Stołowych przez Uzdrowiska Kłodzkie, podobnie jak Interferie należące do grupy kapitałowej KGHM.

źródło: materiały prasowe

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..