Opublikowany: śr, Lut 7th, 2018

InPost szuka biznesowych partnerów

To biznesowa okazja – InPost szuka partnerów, którzy pomogą mu w rozwoju sieci paczkomatów. Wśród planowanych lokalizacji jest m.in. Bolków.

Na Dolnym Śląsku ma stanąć kilkadziesiąt nowych paczkomatów. Sieć chce dotrzeć przede wszystkim do mieszkańców mniejszych miejscowości, w których skrzynek na przesyłki jeszcze nie ma. W przypadku naszego województwa w pierwszej kolejności automaty staną w Kątach Wrocławskich, Kamieńcu Ząbkowickim, Dusznikach-Zdroju, Boguszowie-Gorcach, Bierutowie, Głuszycy i Bolkowie. InPost szuka w tej chwili lokalizacji dla nowych maszyn i zachęca do współpracy właścicieli nieruchomości i lokalnych sklepów.

Mieszkańcy województwa dolnośląskiego zainteresowani podjęciem współpracy z siecią, mogą kontaktować się z lokalnym koordynatorem InPost, którym jest Aleksander Koczorowski (tel. 604 317 779).

W zeszłym roku kurierzy sieci przewieźli 60 mln przesyłek, o 50 proc. więcej niż rok wcześniej. Największy udział w tym wzroście mają właśnie paczkomaty. W całym kraju InPost ma już 250 tys. urządzeń. Spółka nie zdradza, ile dokładnie kosztuje zainstalowanie jednej maszyny. – To inwestycja rzędu kilkudziesięciu tysięcy euro – mówi Wojciech Kądziołka, rzecznik prasowy firmy.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..