Opublikowany: czw, Wrz 13th, 2018

Hymny w głogowskim zamku

Chór Golden Gospel Songs wystąpi w niedzielę, 16 września, w głogowskim zamku. Zespół zaśpiewa popularne hymny chrześcijańskie. Wstęp wolny.

Golden Gospel Songs jest chórem kościelnym, składającym się z 19 osób z regionu Brønderslev w Danii. Zespół bierze udział w różnych imprezach i regularnie koncertuje. W repertuarze ma stare, melodyjne, ewangeliczne pieśni, które były integralną częścią poprzednich pokoleń chrześcijańskiej muzyki, duchowym skarbem w całej Skandynawii.

Chórowi towarzyszy zarówno fortepian, jak i saksofon, skrzypce, kontrabas, akordeon, gitary oraz banjo. W Polsce chór Golden Gospel Songs występuje pierwszy raz. Posłuchać go będzie można w dwóch miastach: w Legnicy i Głogowie – w Zamku Książąt Głogowskich, w niedzielę, 16 września. Występ rozpocznie się o godzinie 17. Wstęp wolny.

Źródło: MAH

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..