Opublikowany: śr, Paź 11th, 2017

Horvat-Pasztor: To będzie wielki pojedynek

Przed sobotnim meczem Pucharu EHF panuje pełna mobilizacja, zarówno w drużynie Metraco Zagłębia Lubin, jak i DVSC Debreczyn – Każda z nas wie, jak ważne czeka nas spotkanie – mówi Bettina Horvat-Pasztor.

W Debreczynie nie mają wątpliwości – Metraco Zagłębia Lubin, to jedna z najlepszych drużyn, na jaką mogła trafić węgierska ekipa – Zagramy z bardzo dobrym zespołem, to będzie wielki pojedynek, a każdy błąd może wiele kosztować. W ostatnich dniach ciężko przygotowywaliśmy się do meczu w Lubinie, wiemy jak ważne czeka nas spotkanie – mówi węgierska bramkarka zespołu z Debreczyna.

W sobotni wieczór w hali w Lubinie szykuje się znakomita atmosfera – Właśnie na to liczymy. Wiemy, że będzie wielu naszych fanów na trybunach, co z pewnością doda nam skrzydeł, a my zostawimy serce na parkiecie. Musimy zagrać dobry mecz w Lubinie, aby być w dobrej sytuacji przed rewanżem na naszym terenie – dodaje Bettina Horvat-Pasztor.

Sobotnie spotkanie w hali Regionalnego Centrum Sportowego rozpocznie się o godzinie 18:30.

Bilety na:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/816

Fot. dvsckezilabda.hu

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..